17 серпня 2021 року Розпочата співпраця з Компанією ООО «СП «Специалист» — це український постачальник полімерного і паперового обладнання.

11 серпня 2021 року Розпочата співпраця з одним із найкрупніших торгових центрів Харкова — ТРЦ «Нікольский». Між КП «СЕЦ» ХМР та ТРЦ «Нікольский» було укладено ряд договорів з питань розробки дозвільної екологічної документації.

10 серпня 2021 року  Закінчення проведення повного аудиту та інвентаризації КП «СЕЦ» ХМР.

12 липня 2021 року КП «СЕЦ» ХМР здійснило допомогу у видаленні бруду з ріки Уди.

07 липня 2021 о 15:29 На річці Уди прибрали вже майже 50 тонн сміття.

Питання очищення річки від сміття і попередження подальшого засмічення розглянули 7 липня під час наради за участю екоактивістів. Для обговорення питання в Департаменті захисту навколишнього середовища і природокористування Харківської ОДА зібралися представники обласної державної адміністрації та Харківської міської ради, представники Регіонального офісу водних ресурсів і екоінспекції, а також представники громадських об’єднань.

2 липня 2021 року на підприємстві КП «Санітарно-екологічний центр» ХМР змінився керівник. Директором став Котенко Ігор Олександрович, раніше він багато років працював у Державній екологічній інспекції у Харківській області.